تست رادار خودرویی
یک راه حل تست رادار سازگار با آینده و آینده خودرو در ارزیابی سیگنالهای رادار mmWave برای بازرسی طراحی محصول حیاتی است. 

 


تولید رنگ

کارشناسان بخش رنگ و ترمیم توضیح می‌دهند که چگونه یک رنگ جدید برای خودرو تولید می‌شود، فرایندی که حدود 1000 روز وقت و 1000 لیتر رنگ صرف می‌کند. 

 


اگر شما در حال تلاش برای ساخت یک کامیون فوق‌العاده هستید؛ نیاز به یک آزمون فوق‌العاده دارید و این به معنای سفر به بزرگترین تونل باد جهان است. سازنده کامیون، Navistar، پنج سال کار را به این مفهوم، تجهیزات بزرگ ، اختصاص داده است. این بخشی از برنامه کامیون فوق‌العاده دپارتمان انرژی است که تلاش می‌کند بهره‌وری سوخت کامیون را تا 50 درصد افزایش دهد.
نتیجه این کامیون می‌تواند برای راندمان بیشتر سوخت برای مشتریان ما مورد استفاده قرار گیرد. این کار در نتیجه کاهش انتشار خواهد بود و هزینه کمتری برای حمل و نقل را رقم خواهد زد.
همه چیز برای بهبود کارایی است. به جای آینه بغل‌های جاگیر و حجیم از دوربین‌های شیک و قشنگ استفاده می‌شود. قالپاق چرخ و حفاظ جانبی و... برای کاهش بار کامیون. اما چیزهای زیادی است که Navistar می تواند از شبیه‌سازی فرابگیرد. بنابراین شرکت کامیون را به کوهی در کالیفرنیا، خانه ملی با تجهیزات آیرودینامیکی تمام و کمال برد تا ببیند کامیون، در برخورد با بادهای سرعت بالا چگونه عمل می‌کند.
در طول جنگ جهانی دوم، این تسهیلات به توسعه هواپیماهای اولیه جت و شاتل فضایی ناسا کمک کرد. در سال 1987، این تونل اضافه شده بزرگترین تونل در جهان است که 80 فوت ارتفاع و 120 فوت عرض دارد. به قدری بزرگ است که می‌تواند بویینگ 737 را در خود جای دهد. این مکنده، باد را با سرعت 100 مایل در ساعت به هر چیزی از بالگرد و هواپیما گرفته تا چتر نجاتی که به طور افنجاری بر روی مریخ فرود آمده؛ می‌دمد. در ابتدای هر آزمایش، مهندسین در اتاق کنترل، شش توربین بزرگ را روشن می‌کنند. هریک از این توربین‌ها با قدرت 22500 اسب بخار کار می‌کند و در عرض چند دقیقه، این مکان تبدیل به یک خلأ بسیار بزرگ می‌شود. هوا را از بیرون می‌مکد و آن را از انتهای دیگر خارج می‌کند. نیروی هوایی ایالت متحده که در حال حاضر این تجهیزات را اداره می کند؛ جریان هوای بسیار قدرتمندی را به حرکت در می‌آورد. پیش حرکت بسیار سریع به خلبانان محلی در مورد آشفتگی هوا هشدار داده می شود. جای تعجب نیست، اجسام می‌توانند یک مرتبه از دست خارج شوند. به عنوان مثال، قطعات می توانند ناگهان جدا شده و به داخل تونل پرتاب شوند. قطعات زیادی وجود دارند که ممکن است عیب پیدا کنند، بنابراین ما باید متخصصانی داشته باشیم تا مطمئن شویم که این کار را صحیح، ایمن و مطمئن انجام می دهند و در پایان روز بیدار می شوند و برای فردا آماده می شوند.
(در بخش دیگری از آزمون) : سرعت جریان هوا در این بخش از آزمون امروز اندکی آرام‌تر است. مهندسان Navistar اطلاعات از وسیله نقلیه را بررسی و نظارت می کنند که چگونه دود در اطراف جریان پیدا می کند.
آنها از نتایج تست استفاده می کنند تا نقاط ضعف را شناسایی و آیرودینامیک را کامل کنند. درهمین حال تیم تونل باد، آن را برای مشتری غول پیکر بعدی آماده می کنند.