گزارش حضور نشریه در چهارمین نمایشگاه «تجهیزات آزمایشگاهی ساخت ایران»

چهارشنبه هشتم اردیبهشت‌ ماه چهارمین نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی ساخت ایران به پایان رسید.
در نمایشگاه اخیر بسیاری از چهره‌های سرشناس و از بزرگان صنعت و دانشگاه از غرفه نشریه بازدید نمودند.


حضور مهندس نجفی‌منش را در غرفه مغتنم شمرده و گفتگوی مختصری با ایشان داشتیم.همزمان جناب مهندس ثابت مسئول محترم آزمایشگاه مترا (مرکز تحقیقات رنگ ایران) و رییس پیشین آزمایشگاه شرکت مهرکام پارس در غرفه در این گفتگو ما را همراهی کردند.


همچنین جناب دکتر اجتهادی از اساتید برجسته دانشگاه صنعتی شریف و رییس کل آزمایشگاه‌های دانشگاه صنعتی شریف میهمان ویژه نشریه بودند. جهت چگونگی ارتباط معنادار بین دانشگاه و صنعت و نقش نشریه در این راستا با ایشان گفتگو شد که حتما در شماره آتی نشریه بدان خواهیم پرداخت.
لازم می دانم از حمایت های بی دریغ استاد بزرگوار جناب پروفسور پرویز دوامی که از ابتدای راه اندازی نشریه ما را راهنمایی و یاری فرمودند بی نهایت سپاسگزاری نمایم. در اولین شماره نشریه گفتگوی مفصل و بسیار خواندنی با چهره ماندگار و پدر متالوژی ایران جناب پروفسور دوامی انجام شد که شما را به مطالعه دوباره آن دعوت می‌نماییم.
همچنین جناب دکتر وطنی معاون محترم توسعه فناوری معاونت محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری در بازدید از غرفه نشریه با اهداف نشریه و جامعه هدف آن آشنا شده و در زمینه همکاری با ایشان و نهاد زیرمجموعه ایشان بیاناتی فرمودند.
میهمان بزرگوار دیگر جناب مهندس حمزه‌نوا استاد دانشکده فنی دانشگاه تهران و مدیرعامل شرکت مبتکران پارس اندیش بودند. تخصص ایشان طراحی و ساخت و تعمیر همه گونه دینامومترهای ادی‌کارنت و هیدرولیک در کشور می‌باشد.

جناب مهندس عسگرزاده مسئول بخش آدیت تجهیزات تست ساپکو میهمان دیگر غرفه نشریه در روز آخر نمایشگاه بودند که به همراه مهندس بیناییان گفتگویی کوتاه میسر شد.

توسط : admin | تاریخ : 1395/02/12 | نظرات